Ви зараз на: Головній Освячення храму у с. Капустинці Чортківського благочиння

Освячення храму у с. Капустинці Чортківського благочиння

11 вересня 2011 р. Б. у Неділю 13-ту після П‘ятдесятниці, Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, на запрошення настоятеля ієрея Богдана Гагавчука преосвященний єпископ Павло відвідав парафію «Святителя Миколая», що у с. Капустинці Чортківського благочиння, де звершив чин освячення реставрованого храму.

Освячення храму – це радісний, урочистий та величний день будь-якої парафії. Не було це винятком і для парафіян с. Капустинці.

 

Після завершення чину освячення храму, архіпастир очолив відправу Божественної Літургії. Його преосвященству співслужили: декан Чортківського деканату митр. прот. Михаїл Левкович, митр. прот. Мирон Заяць, митр. прот. Володимир Лижечко, ієрей Андрій Левкович та настоятель храму ієрей Богдан Гагавчук .

Після закінчення Богослужіння, Владика Павло у проповіді звернувся до віруючих, що цього дня зібрались у храмі на спільну молитву з повчальним словом, пояснив зміст чину освячення храму, та подякував громаді за завершення робіт по відновленню церкви. Саме на цій парафії Владика Павло, будучи священнослужителем здійснював пастерське служіння.

За старання на благо розпису церкви владика Павло відмітив благословенними грамотами церковний комітет і сестриць церкви.

 

Ієрей Андрій Левкович

 

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...