Ви зараз на: Головній Клір

Ієрей Андрій Левкович

E-mail Печать PDF

Народився 18 травня 1982 року в селі Малі Чорнокінці Чортківського району Тернопільської області.

Духовну освіту здобув в Львівській духовній семінарії – 2009 р.
01 травня 2010 р. рукоположений
в сан диякона в кафедральному соборі Святого Апостола Андрія Первозваного м. Хмельницький, архієпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Антонієм , а 02 травня 2010 року в сан ієрея (священика).

З 23 жовтня 2010 року священик церкви святої Покрови м. Чорткова.