Ви зараз на: Головній Архієрейське Богослужіння в Церкві Святої Покрови

Архієрейське Богослужіння в Церкві Святої Покрови

20180712 115057В день святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла в храмі Святої Покрови м. Чорткова відбулося урочисте архієрейське богослужіння. На запрошення настоятеля храму митрофорного протоієрея Михаїла Левковича Святу Літургію очолив преосвященнійший єпископ Павло.


Діти з караваєм, віршованими творами зустріли правлячого архієрея і отримали від владики благословення.
Після заамвонної молитви зі словом до вірних звернусвя владика Павло. У своїй проповіді навів повчальні приклади, розкрив суть свята і звернув увагу на життя первоверховних апостолів Петра і Павла.
По закінченні Святої Літургії секретар єпархії о. Михаїл Левкович від імені духовенства привітав правлячого архієрея преосвященнійшого владику Павла з тезоіменитством.
Після водосвятного молебня владика благословив усіх присутніх святою водою.

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...