Ви зараз на: Головній Проща з нагоди 56-ї річниці явлення Пресвятої Богородиці

Проща з нагоди 56-ї річниці явлення Пресвятої Богородиці

20180711 195116Багато років поспіль 11-го липня мальовниче село Криволука збирає сотні християн на прощу з нагоди річниці явлення Пресвятої Богородиці. В вечірню пору сільський храм переповнений прихожанами, які з окружніх сіл з райцентру Чорткова, Бучача, хто пішки, а хто транспортом прибули, щоб в цей благословенний день 56-річниці явлення Пресвятої Богородиці знести свої молитви до Матері Божої.


Цьогорічне урочисте богослужіння очолив владика Павло у співслужінні духовенства Чортківського, Бучацького та Гусятинського деканатів. Духовенство та вірні просили заступництва в Пресвятої Богородиці, миру та спокою на нашій рідній українській землі.

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...