Ви зараз на: Головній Храмове свято великомученика Димитрія Солунського в с. Скоромоше

Храмове свято великомученика Димитрія Солунського в с. Скоромоше

20171108 12550408 листопада 2017 року свята церква згадує пам’ять великомученика Димитрія Солунського, для парафіян села Скомороше Чортківського району це особливий день, тому, що їхня свята церква відзначає храмове свято.
На запрошення настоятеля храму митрофорного протоієрея Михаїла Ткачука, святкове богослужіння очолив митрофорний протоієрей Богдан Єдинак у співслужінні духовенства деканату. З проповіддю до вірних звернувся митрофорний протоієрей Мирослав Ткачук, розповівши історію життя великомученика Димитрія Солунського, дав настанови для людей, щоб зміцнювали свою віру в Бога, наслідуючи життя святих.
По закінченню Святої Літургії з подячним словом до вірних звернувся отець Богдан Єдинак, де подякував настоятелю та парафіянам за плідну працю у їхній святині. Богослужіння завершилось водосвятним молебнем і благословенням вірних освяченою водою.
 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...