Ви зараз на: Головній Архієрейське Богослужіння в Церкві Святої Покрови

Архієрейське Богослужіння в Церкві Святої Покрови

img 20170712 114751В день святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, в храмі Святої Покрови м. Чорткова відбулося урочисте архієрейське богослужіння, яке очолив преосвященнійший єпископ Павло.
Духовенство та парафіяни молячись, просили заступництва в святих Первоверховних апостолів Петра і Павла за Україну, за Нашу Церкву і за всіх тих, хто зараз захищає незалежність та кордони нашої держави.

Під час Святої Літургії преосвященніший єпископ Павло здійснив хіротонію в диякони, рукоположений Андрій Лижечко.
З повчальним словом до вірних звернувся владика Павло, в своїй проповіді розкрив суть життя і значення для кожного християнина первоверховних Апостолів Петра і Павла.
Канцлер єпархії митр. прот. Михаїл Левкович подякував владиці за молитву і привітав архіпастиря з тезоіменитством, побажав міцного здоров'я, твердої віри, терпіння і довгих років служіння на Христовій ниві.
Богослужіння завершилось водосвятним молебнем, після чого владика Павло благословив усіх присутніх святою водою.

 

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...