Ви зараз на: Головній Храмове свято великомученика Юрія Переможця у с. Шманьківчики Чортківського району

Храмове свято великомученика Юрія Переможця у с. Шманьківчики Чортківського району

125З нагоди храмового свята  великомученика Юрія Переможця в с. Шманьківчики Чортківського району, відбулось святкове богослужіння. Святу Літургію очолив благочинний Чортківського деканату митрофорний протоієрей Михаїл Левкович у співслужінні духовенства.

 

По закінчені Святої Літургії, благочинний митрофорний протоієрей Михаїл Левкович звернувся з проповіддю до вірних, в якій розкрив суть свята і розповів історію життя святого великомученика Юрія Переможця. Отець Михаїл подякував парафіянам за жертовну любов до храму Божого, а також привітав, з нагоди дня народження, настоятеля храму митрофорного протоієрея Володимира Сваричевського. Подячні та вітальні слова завершив многоліттям настоятелю та віруючим храму.

На закінчення богослужіння о. Михаїл Левкович благословив усіх присутніх освяченою водою.

 

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...