Ви зараз на: Головній Хресту Твоєму поклоняємось Владико…

Хресту Твоєму поклоняємось Владико…

119 березня 2017 року, в хрестопоклонну неділю у с. Скородинці, Чортківського благочиння Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ КП, відбувся релігійно-постовий захід «Хресту Твоєму поклоняємось Владико…».

На запрошення настоятеля храму «Успіння Пресвятої Богородиці» митрофорного протоієрея Мирона Заяця, благочинний митрофорний протоієрей Михаїл Левкович у співслужінні духовенства деканату, очолив богослужіння з читанням акафісту Чесному і Животворчому Хресту Господньому. По закінченні у місцевому будинку культури було проведено постовий захід, в якому церковний молодіжний колектив «Благовіст» під керівництвом настоятеля храму, через релігійні пісні та повчальні сценки, закликали присутніх до покаяння, милосердя та щирої молитви у ці дні  Великого посту.

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...