Ви зараз на: Головній Проща в с. Криволука

Проща в с. Криволука

dscf300411 липня – це історичний день для маленького мальовничого села Криволука, що на Чортківщині. В вечірню пору збираються сотні християн на прощу з нагоди вшанування 54-річниці явлення Пресвятої Богородиці. Цьогоріч, як і в минулі роки сільський храм переповнений прихожанами, які з окружніх сіл, з міста Чорткова, хто пішки, а хто транспортом прибули, щоб в цей благословенний день знести свої молитви до Матері Божої.

 

Біля каплички відбувся водосвятний молебень, відслужили акафіст до Пресвятої Богородиці.

Богослужіння очолив преосвященнійший єпископ Павло у співслужінні духовенства Чортківського, Бучацького та Гусятинського деканатів.

Зі словом Божим  до вірних звернулися владика Павло і секретар єпархії митрофорний протоієрей Михаїл Левкович, які наголосили на великому значенні заступництва Пресвятої Богородиці для Українського народу.

 Духовенство та вірні просили заступництва в Пресвятої Богородиці, миру та спокою на нашій рідній українській землі.

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...