Ви зараз на: Головній Престольне свято в с. Пишківці Бучацького району

Престольне свято в с. Пишківці Бучацького району

20160620 15303420 червня 2016 р. православна громада с. Пишківці Бучацького району в день Святого Духа урочисто святкувала престольне свято. Очолив святкове богослужіння митр. прот. Богдан Єдинак. Святкову проповідь виголосив митр. прот. Степан Татарин.

По закінченні Святої Літургії, митр. прот. Богдан Єдинак подякував за пасторську працю настоятеля храму, та парафіянам за їх любов та жертовність до храму Божого. Настоятель храму о. Василь Когут подякував священнослужителям за те, що розділили радість престольного свята. Також привітав братство, сестринство, гостей та всіх присутніх парафіян із храмовим святом.

На завершення богослужіння на церковному подвір’ї було звершено водосвятний молебень,  усі присутні були окроплені свяченою водою під час хресної ходи довкола сільської святині.

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...