Ви зараз на: Головній Святкове Богослужіння в день Святої Тройці в храмі селища Заводське

Святкове Богослужіння в день Святої Тройці в храмі селища Заводське

20160619 142751В день Святої Тройці, на запрошення митрофорного протоієрея Антона Яворського, благочинний Чортківського деканату митрофорний протоієрей Михаїл Левкович відвідав парафію селища Заводське, де очолив святкове Богослужіння у співслужінні духовенства деканату.

Це свято належить до найбільших свят церковного року. День Святої Тройці називається П‘ятидесятницею тому, що зішестя Святого Духа на Апостолів сталося в п‘ятдесятий день після Воскресіння Христового. Завдяки цій великій події учні Ісуса Христа змогли рознести науку Спасителя по всьому світі. Дух Святий – Всевидячий, завжди перебуває з тим, хто Його шанує. Тому, кожна людина у своїх руках тримає свою долю. Якщо хоче мати добру долю у вічності, то повинна до цього готуватися заздалегідь, протягом усього свого земного життя.

По закінченні Святої Літургії, благочинний Чортківського деканату митрофорний протоієрей Михаїл Левкович подякував за пасторську працю настоятеля храму та парафіянам за їх любов та жертовність до храму Божого. Настоятель храму митрофорний протоієрей Антон Яворський подякував духовенству та всім парафіянам за спільну молитву в день Святої Тройці.

Святкове Богослужіння завершилосьводосвятним молебнем по закінченні якого митрофорний протоієрей Михаїл Левкович благословив усіх присутніх святою водою.

 

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...