Ви зараз на: Головній

Вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця»

E-mail Печать PDF

20180811 100748Упродовж шістнадцяти років 11 серпня, для церкви Святої Покрови в місті Чорткові, є днем вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». Саме в цей день в 2002 році відбулось освячення каплиці – джерела «Всецариця». З ранку починають з’їжджатись прочани  до цього святого місця, тому що тут відбулось і з’явлення Пресвятої Богородиці, і зцілення багатьох хворих від онкологічних та інших хвороб. В цьому році, в цей прекрасний сонячний день, прочани з’їхались з Волинської, Рівненської, Хмельницької, та Івано-Франківської областей.

Святу Літургію очолив високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, у співслужінні преосвященнійшого Павла, єпископа Тернопільського і Теребовлянського та 32-х священиків різних єпархій.

По закінченні Святої Літургії зі словом до вірних звернулися архієреї, у своїх проповідях  торкнулися теми заступництва Пресвятої Богородиці у нашому земному житті. Владики закликали вірних просити Богородицю та всіх святих вблагати Господа і Бога Спаса Нашого Ісуса Христа послати мир і спокій нашій Богом береженій Україні.

Настоятель храму митрофорний протоієрей Михаїл Левкович, подякував архієреям, духовенству, прочанам, парафіянам та всім присутнім за щиру молитву з нагоди 16 річниці освячення джерела «Всецариці».

Богослужіння завершилось акафістом Пресвятій Богородиці заради Її чудотворної ікони «Всецариця».