Ви зараз на: Головній

СПОВІДЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

1В час Великого посту військовослужбовці приступили до Тайни Покаяння і Євхаристії у церкві Святої Покрови. Сповідниками були капелан митрофорний протоієрей Михаїл Левкович та ієрей Андрій Левкович. Солдати добровільно, дружньо очистили свої душі і прийняли Святе Причастя.

Обновлено 27.03.2018 16:13 Детальніше...

ВІТАЄМО

dekanЩиросердечно вітаємо митрофорного протоієрея отця декана Михаїла з Днем народження!
День сьогодні – особливий!
І коли щороку він приходить,
Серце наче сповнене пісень,
Світ, здається, сповнений мелодій,
Веселі будьте й радісні завжди,

Детальніше...

Зустріч з солдатами

20180310 170006Напередодні Хрестопоклонної неділі капелан о. Михаїл Левкович провів зустріч з солдатами військової частини А-1915 м. Чорткова, де розповів про значення Хреста в нашому спасінні.

Обновлено 12.03.2018 17:57 Детальніше...

Свято коляди у військовій частині А-1915 м. Чорткова

img 5559Тернопільсько-Теребовлянська єпархія провела свято коляди у військовій частині А-1915 м. Чорткова. Участь у заході взяли парафіяни, хористи та діти недільних шкіл церкви Св. Покрови м. Чорткова, та Чортківського району с. Калинівщина, с. Семаківці настоятель о. Любомир Фінковський, с. Скородинці настоятель о. Мирон Заяць, с. Бичківці настоятель о. Мирослав Ткачук.

Обновлено 13.01.2018 15:59 Детальніше...

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

 2017 ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

Таку радісну вістку про народження на землі Сина Божого, приніс святий ангел пастушкам, які в той час пасли свої стада. Ця довгоочікувана для всього світу звістка рознеслася в тиші холодної ночі з маленького містечка Вифлеєму.

Різдво Христове – це не тільки прихід Спасителя на землю, але також піднесення землі до Неба. Ісус Христос знижується до рівня людини тільки для того, щоб людину піднести, обновити, уподібнити до Себе і зробити її мешканкою Неба. Чудо Вифлеємської ночі стає новою дійсністю, тому ми повинні щорічно зустрічати і прославляти Христа, Який знову народжується між нами. Ця зустріч людини з народженим Господом не є лише зовнішньою зустріччю, як це буває між людьми, які зустрічаючись подають один одному руку, обнімаються.  Зустріч людини з Христом – це внутрішній акт, в якому Христос преображає нас і робить учасниками Свого Божого життя.

Детальніше...

Страница 2 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...