Ви зараз на: Головній

Преображення Господа нашого Ісуса Христа

Одного разу, запитав Ісус Христос своїх учнів: за кого Мене вважають люди? Вони відповіли, що одні за Івана Хрестителя, інші за Іллю, інші за Єремію, або за одного з пророків. Тоді Ісус Христос запитав: а ви за кого Мене вважаєте? Апостол Петро відповів: Ти є Христос Син Бога живого.

Такими запитаннями Христос випробовував віру апостолів, тому, що починав відкривати їм таємниці, що Йому належить йти до Єрусалиму і багато витерпіти від старійшин єврейських, бути убитим і третього дня воскреснути. Апостоли не могли зрозуміти тайни слів Спасителя і говорили: будь милостивий до себе Господи, нехай не буде цього з Тобою. Але учнів потрібно було приготувати до тої тяжкої хвилини, щоб вони, бачачи приниження Його, не засумнівалися в Його Божестві. До такого моменту апостолів підготовляє Його славне Преображення.


Обновлено 19.08.2011 19:10 Детальніше...

Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив урочистості у Свято-Покровській парафії м. Чорткова

CerkvaНа запрошення керуючого Тернопільсько-Теребовлянською єпархією Преосвященного єпископа Павла та настоятеля Свято-Покровського храму м. Чорткова Тернопільської області митр. прот. Михаїла Левковича очолити урочистості з нагоди відпустового свята на місці чудесного об’явлення Божої Матері 11 серпня 2011 р. Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій завітав до вказаної парафії.

Обновлено 19.08.2011 19:10 Детальніше...

Страница 72 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...