Ви зараз на: Головній

Вшанування джерела «Всецариці»

Кожної п’ятниці в церкві Святої Покрови м. Чорткова відправляється Свята Літургія за здоров’я, по закінченні Ллітургії проводиться вичитка молитов за зцілення хворих і відправляється молебень і акафіст біля джерела «Всецариці». Сюди часто приїжджають священики із прочанами різних конфесій, і з різних куточків України для спільної молитви і поклонінню Пресвятій Богородиці.

Обновлено 16.09.2011 15:28 Детальніше...

Церква надії

Церква, керуючись заповіддю любові "Люби ближнього свого, як самого себе", вчить християн шанобливо ставитись до іншої людини незалежно від її раси чи віросповідання, згідно ще однієї заповіді любові, закликає любити Бога понад усе, а також не красти, не вбивати, не говорити неправди...

Обновлено 15.09.2011 19:02 Детальніше...

„Ось стою перед дверима і стукаю..."

Мабуть, нині в Чорткові не знайдеться людини, що ні разу б не побувала біля фонтана церкви Святої Покрови. Більшість приходить сюди з вірою в Бога та надією на зцілення від тілесних та душевних недуг, хтось іде просто прогулятись і помилуватися красою архітектурних споруд на території церкви, де не можливо не відмітити і фонтан, бо ж він – справжній витвір мистецтва. Настоятель храму, митрофорний протоієрей Михайло Левкович, каже, що свята вода, що стікає гранітними східцями, нестримна, як весняна повінь, свідчить про наше духовне оновлення, що теж відбувається поступенево.

Обновлено 15.09.2011 19:01 Детальніше...

Освячення храму у с. Капустинці Чортківського благочиння

11 вересня 2011 р. Б. у Неділю 13-ту після П‘ятдесятниці, Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, на запрошення настоятеля ієрея Богдана Гагавчука преосвященний єпископ Павло відвідав парафію «Святителя Миколая», що у с. Капустинці Чортківського благочиння, де звершив чин освячення реставрованого храму.

Освячення храму – це радісний, урочистий та величний день будь-якої парафії. Не було це винятком і для парафіян с. Капустинці.

Обновлено 17.12.2015 11:47 Детальніше...

Глави п’яти найдавніших православних церков наголосили на необхідності дотримуватись тих канонічних кордонів, які були установлені при заснуванні національних православних церков.

Найдавніші православні патріархати підтвердили неканонічність претензій РПЦ на Україну

1-3 вересня у Фанарі, резиденції Вселенського Константинопольського патріарху, відбувся Собор (Синаксис) п’яти найдавніших православних церков. Окрім іншого, на соборі були прийняті рішення, які напряму стосуються українського православ’я.

На Собор у Константинополь (Стамбул) до Вселенського патріарха Варфоломія прибули представники Олександрійського, Антіохійського, Єрусалимського патріархатів та архієпископ Кіпру. Деякі оглядачі до цієї зустрічі відзначали, що таким чином, Вселенський Патріарх ініціює відновлення давнього інституту, що називався «Пентархія» — Синод п’яти найдавніших Апостольських кафедр православної Церкви.

Обновлено 05.09.2011 18:49 Детальніше...

Страница 71 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...