Ви зараз на: Головній

Владика Павло освятив церкву-капличку на честь Ікони Божої Матері «Скоропослушниці»

У 15-ту Неділю після П‘ятдесятниці, перед Воздвиженням, 25 вересня, у Тернополі, на вулиці Довженка, преосвященнійший владика Павло, єпископ Тернопільський і Теребовлянський освятив церкву на честь Ікони Божої Матері «Скоропослушниці».

Обновлено 28.09.2011 04:59 Детальніше...

Предстоятелі Київського Патріархату та УАПЦ виступили за відновлення діалогу (оновлено)

14 вересня 2011 р. у приміщенні Київської патріархії УПЦ КП відбулася зустріч Предстоятелів Київського Патріархату Святійшого Патріарха Філарета і Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Мефодія. На зустрічі був присутній Президент України (2005-2010 р.) Віктор Ющенко.
За підсумками зустрічі було складено спільну заяву двох Предстоятелів.

Обновлено 24.09.2011 18:52 Детальніше...

Вшанування Різдва Пресвятої Богородиці в с. Кобиловолоки Теребовлянського району

В день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці Приснодіви Марії, благочинний Чортківського деканату митр. прот. Михаїл Левкович на запрошення преосвященнійшого єпископа Павла взяв участь в Богослужінні у храмі села Кобиловолоки Теребовлянського району.

Обновлено 27.09.2011 17:01 Детальніше...

Оновлено розділ "Історія Храму"

Історія Храму

Обновлено 21.09.2011 17:56 Детальніше...

Вшанування джерела «Всецариці»

Кожної п’ятниці в церкві Святої Покрови м. Чорткова відправляється Свята Літургія за здоров’я, по закінченні Ллітургії проводиться вичитка молитов за зцілення хворих і відправляється молебень і акафіст біля джерела «Всецариці». Сюди часто приїжджають священики із прочанами різних конфесій, і з різних куточків України для спільної молитви і поклонінню Пресвятій Богородиці.

Обновлено 16.09.2011 15:28 Детальніше...

Страница 70 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...