Ви зараз на: Головній

Традиційно в осінній період прочани з Теребовлянського деканату вшанували джерело «Всецариці»

Вже декілька років поспіль в осінній період церкву Святої Покрови м. Чорткова відвідують прочани з Теребовлянського деканату, для вшанування джерела «Всецариці».

Не обминули святині і цьогоріч, в останній день вересня прибули для знесення своїх молитов до Богородиці, в супроводі духовенства: благочинного Теребовлянського деканату Тернопільсько – Кременецької єпархії, митрофорного протоієрея Василія Мариновського, благочинного Теребовлянського деканату Тернопільсько-Бучацької єпархії, митрофорного протоієрея Михайла Кукора та священиків деканату: митрофорного протоієрея Мирона Гаха – с. Мишковичі, ієрея Івана Палія – Мадрид Іспанія.

Обновлено 30.09.2011 19:09 Детальніше...

Храмовий празник в с. Ромашівка в день Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього

На запрошення настоятеля храму в с. Ромашівка, митрофорного протоієрея Богдана Єдинака, благочинний Чортківського деканату митрофорний протоієрей Михаїл Левкович взяв участь і очолив Богослужіння в день храмового празника Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, йому співслужили духовенство деканату.

Обновлено 13.08.2012 19:06 Детальніше...

Владика Павло освятив церкву-капличку на честь Ікони Божої Матері «Скоропослушниці»

У 15-ту Неділю після П‘ятдесятниці, перед Воздвиженням, 25 вересня, у Тернополі, на вулиці Довженка, преосвященнійший владика Павло, єпископ Тернопільський і Теребовлянський освятив церкву на честь Ікони Божої Матері «Скоропослушниці».

Обновлено 28.09.2011 04:59 Детальніше...

Предстоятелі Київського Патріархату та УАПЦ виступили за відновлення діалогу (оновлено)

14 вересня 2011 р. у приміщенні Київської патріархії УПЦ КП відбулася зустріч Предстоятелів Київського Патріархату Святійшого Патріарха Філарета і Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Мефодія. На зустрічі був присутній Президент України (2005-2010 р.) Віктор Ющенко.
За підсумками зустрічі було складено спільну заяву двох Предстоятелів.

Обновлено 24.09.2011 18:52 Детальніше...

Вшанування Різдва Пресвятої Богородиці в с. Кобиловолоки Теребовлянського району

В день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці Приснодіви Марії, благочинний Чортківського деканату митр. прот. Михаїл Левкович на запрошення преосвященнійшого єпископа Павла взяв участь в Богослужінні у храмі села Кобиловолоки Теребовлянського району.

Обновлено 27.09.2011 17:01 Детальніше...

Страница 69 из 71

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...