Ви зараз на: Головній

Урочисте Богослужіння з нагоди храмового празника святих безсрібників Косьми і Даміана у с. Ридодуби Чортківсього району

На запрошення митрофорного протоієрея Михаїла Кравчука, настоятеля храму святих безсрібників Косьми і Даміана у с. Ридодуби Чортківсього району, благочинний Чортківського благочиння митрофорний протоієрей Михаїл Левкович відвідав парафію в день храмового празника і очолив Богослужіння, у співслужінні митрофорного протоієрея Богдана Єдинака, митрофорного протоієрея Антона Яворського, митрофорного протоієрея Мирослава Ткачука, митрофорного протоієрей Любомира Фінковського, і настоятеля храму протоієрея Михаїла Кравчука.

Обновлено 13.11.2011 19:14 Детальніше...

Храмове свято великомученика Димитрія Солунського у с. Сорока Гусятинського району.

На запрошення митрофорного протоієрея Ярослава Цвігуна, настоятеля храму Святого великомученика Димитрія Солунського , що у с. Сорока Гусятинського району, декан Чортківського благочиння Тернопільсько-Теребовлянської єпархії – митрофорний протоієрей Михаїл Левкович взяв участь у богослужінні з нагоди храмового празника.

Обновлено 09.11.2011 18:14 Детальніше...

Поезія присвячена Церкві Святої Покрови

Поводир

Нам священик вказує дорогу,

Серед темряви вперед іде.

І веде крізь морок нас до Бога,

До святої істини веде.

 

Обновлено 31.10.2011 20:12 Детальніше...

Предвісник надії – дзвону голос віщий

До молитви, на Службу Божу закликає, лунаючи з дзвіниці, дзвін. Його голос піднімає в душах віруючих цілу бурю емоцій, передвіщає відповідний характер відправи, урочистості чи події.

У часи відсутності сучасних засобів комунікації, таких, як радіо, телебачення тощо, дзвін виконував функцію передавача інформації на великі дистанції, причому мелодія дзвонової музики означала характер події - він міг бути тривожним (набат), урочистим тощо.

Обновлено 23.10.2011 16:41 Детальніше...

Храмове свято у церкві Святої Покрови м. Чорткова

14 жовтня 2011 р. преосвященний єпископ Тернопільсько-Теребовлянський Павло очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята у церкві Святої Покрови м. Чорткова.

Обновлено 23.10.2011 16:04 Детальніше...

Страница 68 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...