Ви зараз на: Головній

Предвісник надії – дзвону голос віщий

До молитви, на Службу Божу закликає, лунаючи з дзвіниці, дзвін. Його голос піднімає в душах віруючих цілу бурю емоцій, передвіщає відповідний характер відправи, урочистості чи події.

У часи відсутності сучасних засобів комунікації, таких, як радіо, телебачення тощо, дзвін виконував функцію передавача інформації на великі дистанції, причому мелодія дзвонової музики означала характер події - він міг бути тривожним (набат), урочистим тощо.

Обновлено 23.10.2011 16:41 Детальніше...

Храмове свято у церкві Святої Покрови м. Чорткова

14 жовтня 2011 р. преосвященний єпископ Тернопільсько-Теребовлянський Павло очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята у церкві Святої Покрови м. Чорткова.

Обновлено 23.10.2011 16:04 Детальніше...

Покровителька християнського роду

“Діва сьогодні предстоїть у Церкві,

й разом із святими невидимо за нас молиться Богу...”

Свято Покрови Божої Матері поклало на наших землях початок сильної християнської віри. Пресвята Богородиця своїм Покровом оберігає всіх дітей церкви христової. Покров Божої Матері над християнськими народами розпочався від хвилини, коли Богородиця стоячи на горі Голгофі під Хрестом Свого Сина і Його словом була призначена Матір’ю учнів Спасителя і всіх віруючих християн. Під Покровом Божої Матері, церква Христова збереглась і витримала всі жорстокі переслідування. Це дало можливість поширити по всьому світі Христове Євангеліє.

Обновлено 13.10.2012 20:30 Детальніше...

Освячення розписів церкви святого апостола, євангеліста Івана Богослова с. Бичківці

У 17-ту неділю, після П’ятдесятниці святого апостола, євангелиста Івана Богослова, єпископ Тернопільсько-Теребовлянський Павло, звершив освячення розписів та відслужив Божественну Літургію в с. Бичківці Чортківського деканату. Чин освяти проведено з нагоди престольного празника. Оновлений розпис храму здійснено в дусі сучасного українського іконопису, який опирається на багатовікову традицію.

Обновлено 09.10.2011 19:11 Детальніше...

Явлення Матері Божої на куполі каплички "Всецариця" 24 серпня 2004р.

Явлення Божої Матері зафіксовано відеокамерою з 2 хвилини 55 секунди

Обновлено 07.10.2011 15:01

Страница 68 из 71

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...