Ви зараз на: Головній

Освячення першого каменя в день Ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» м. Тернополя.

З нагоди свята Ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» в м. Тернополі відбулося святкове Богослужіння, яке очолив владика Павло.

Обновлено 22.11.2011 19:42 Детальніше...

Освячення Престолу в день храмового свята Архістратига Божого Михаїла с. Калинівщина Чортківського деканату

21 листопада 2011 року у день свята Собору Архистратига Божого Михаїла преосвященнійший Павло єпископ Тернопільський і Теребовлянський освятив оновлений престол у храмі Архістратига Божого Михаїла с. Калинівщина Чортківського деканату, після чого владика очолив відправу Божественної Літургії.

Обновлено 13.08.2012 19:05 Детальніше...

Вітаємо з Днем Ангела, та з нагоди 30-ти ліття священства, митрофорного протоієрея Михаїла Левковича

Щиросердечно вітаємо настоятеля церкви Святої Покрови, митрофорного протоієрея Михаїла Левковича з Днем Ангела, та з тридцятою річницею священства.

Обновлено 22.11.2011 12:43 Детальніше...

Фасад Храму Св. Покрови доповнився мозаїчним оформленням

Фасад Храму Св. Покрови доповнився мозаїчним оформленням у вигляді звоїв пергаменту з катехизичними написами церковних заповідей з лівої сторони і головними гріхами з правої.

Детальніше...

Урочисте Богослужіння з нагоди храмового празника святих безсрібників Косьми і Даміана у с. Ридодуби Чортківсього району

На запрошення митрофорного протоієрея Михаїла Кравчука, настоятеля храму святих безсрібників Косьми і Даміана у с. Ридодуби Чортківсього району, благочинний Чортківського благочиння митрофорний протоієрей Михаїл Левкович відвідав парафію в день храмового празника і очолив Богослужіння, у співслужінні митрофорного протоієрея Богдана Єдинака, митрофорного протоієрея Антона Яворського, митрофорного протоієрея Мирослава Ткачука, митрофорного протоієрей Любомира Фінковського, і настоятеля храму протоієрея Михаїла Кравчука.

Обновлено 13.11.2011 19:14 Детальніше...

Страница 67 из 71

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...