Ви зараз на: Головній

Діти недільної школи церкви Святої Покрови вшанували Святого Миколая

При церкві Святої Покрови діє недільна школа, в якій діти навчаються духовності, беруть участь в поїздках до святих місць, а також готують сценки з нагоди християнських свят. Під керівництвом Колодюк Наталії Миколаївни, одну із таких сценок з нагоди свята Святителя Чудотворця Миколая, мали можливість побачити парафіяни храму Св. Покрови 19 грудня в день свята Угодника Божого Миколая.

Обновлено 21.12.2011 20:27 Детальніше...

Свято Святителя Чудотворця Миколая в с. Полівці Чортківського деканту.

На запрошення митрофорного протоієрея Ігора Левенця, настоятеля храму в с. Полівці, благочинний Чортківського деканату митрофорний протоыэрей Михаїл Левкович очолив Святу Літургію в день престольного празника – Святителя Чудотворця Миколая. Йому співслужили духовенство деканату та митрофорний протоієрей Петро Мойсей Бучацький район с. Передмістя і с. Малі Заліщики.

Детальніше...

Святкування свята Апостола Андрія Первозваного у Чортківському деканаті

На запрошення митрофорного протоієрея Антона Яворського настоятеля храму Апостола Андрія Первозваного селища Заводське, благочинний Чортківського благочиння, митрофорний протоієрей Михаїл Левкович взяв участь в Богослужінні і очолив Святу Літугрію в день храмового празника у співслужінні духовенства деканату.

Обновлено 14.12.2011 10:54 Детальніше...

Вітаємо з днем небесного Покровитеся отця Андрія Левковича

Прийміть щирі вітання, отче Андріє, у День Вашого небесного Покровителя.

Обновлено 12.12.2011 17:06 Детальніше...

Страница 66 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...