Ви зараз на: Головній

Бо всі ми – Божі діти

dscf2716Як і традиційно щороку, впродовж двох червневих днів понад півтораста дітей з десяти парафій Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ КП відпочивали, спілкувалися та поглиблювали духовні знання, засвідчуючи це в різноманітних конкурсах і змаганнях. Бо табір мав гасло – «Юні знавці Біблії».

Детальніше...

Останній дзвінок

20160527 122314Сьогодні останній дзвінок  сповістив про закінчення навчання і прихід літніх канікул для школярів,  а також  про нову, незвідану сторінку життєвого шляху випускників. О 12 годині до храму Святої Покрови м. Чорткова на подячний молебень прийшли  учні гімназії ім. Маркіяна Шашкевича. Директор школи Каськів Михайло Володимирович та весь педагогічний колектив дякували Господу за закінчення ще одного навчального року.

Обновлено 27.05.2016 20:17 Детальніше...

Відбулися збори духовенства Тернопільсько-Теребовлянської єпархії

baner26 травня 2016 року в Церкві Святої Покрови м. Чорткова відбулися збори духовенства Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Головував на зборах правлячий архієрей – преосвященнійший єпископ Павло. Збори розпочались молитвою та архієрейським благословенням.

Обговорювали питання, що стосуються внутрішнього життя Тернопільсько – Теребовлянської єпархії. Зокрема затвердити порядок проведення християнських дитячих таборів протягом літніх канікул.

Узгодили порядок проведення цьогорічних прощ до Свято-Воскресенського чоловічого монастиря с. Шульганівка 26 червня о 1300 год, та в с. Криволука Чортківського благочиння з нагоди 54-ї річниці явлення ікони Пресвятої Богородиці 11 липня початок о 19 годині.

Обновлено 26.05.2016 12:01

ВІТАЄМО

img 0023Щиросердечно вітаємо з Днем уродин,  отця Андрія ЛЕВКОВИЧА.

 Вплітаємо в віночок добрих слів

Громади голос й побажання щирі.

Вчите Ви жити у добрі та вірі,

Ваш милий голос душі нам зігріє.

Завжди віночок молитов

Обновлено 18.05.2016 12:00 Детальніше...

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ikona

Дорогі брати і сестри! Багато століть проминуло з того часу, коли Ангел перший раз промовив до жінок мироносиць: Чого шукаєте живого між мертвими? Його нема тут, Христос Воскрес! (Лк. 24,5). Ідіть скажіть Його учням і Петрові (Мк. 16,7). “Христос Воскрес!” – кликали сповнені радості три Марії, які прийшли до гробу пахучими ароматами помазати мертвого, а знайшли життя-подателя. “Христос Воскрес! вітали себе взаємно апостоли, коли на власні очі побачили свого Учителя і руками доторкнулись до Його ран.

Обновлено 01.05.2016 01:22 Детальніше...

Страница 6 из 69

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...