Ви зараз на: Головній

ВІТАЄМО

img 0023Найщиріші, найтепліші поздоровлення з Днем Ангела нашому душпастирю – отцю Андрію ЛЕВКОВИЧУ.

 Ми, отче, Вас всім серцем вітаємо,

Зичимо радості й добра

І молитву засилаємо,

Щоб Пречиста берегла.

Детальніше...

У Чорткові виставлять мощі священномученика Кипріана.

kuprian27 листопада 2016 року о 1700 год. до церкви Святої Покрови м. Чорткова, керуючий Тернопільсько-Теребовлянською єпархією преосвященнійший владика Павло, привезе частичку мощей святого священномученика Кипріана.

У храмі мощі будуть перебувати постійно.

Обновлено 24.11.2016 19:03 Детальніше...

Частичка мощей преподобного Амфілохія Почаївського.

20161122 173404В неділю 20 листопада 2016 року, з благословення керуючого Тернопільсько-Теребовлянською єпархією владики Павла, до церкви Святої Покрови  міста Чорткова прибула частичка мощей преподобного Амфілохія Почаївського.

Настоятель храму митрофорний протоієрей Михаїл Левкович та духовенство деканату, відслужили молебень та акафіст преподобному Амфілохію Почаївському.

У храмі мощі будуть перебувати постійно біля ікони преподобного Амфілохія Почаївського.

Детальніше...

ВІТАЄМО

nastoyatelВітання своєму духовному наставнику, настоятелю церкви Святої Покрови у Чорткові, отцю-декануМихаїлу Левковичу з нагоди Дня Ангела та 35-ої річниці священичої  хіротонії.

Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім’я служіння Богові.

Ви – той отець, який щедро плодоносить

І серце випромінює своє.

Ви – той отець, який в нікого щастя не попросить,

А сам без просьби іншому дає.

Детальніше...

Престольне свято в храмі Святої Покрови м. Чортків

20161014 15222814 жовтня 2016 року в день свята Покрови Пресвятої Богородиці владика Павло, керуючий Тернопільсько-Теребовлянською єпархією, в церкві Святої Покрови м. Чорткова відслужив архієрейську Святу Літургію. 

Після заамвонної молитви зі словом до вірних звернусвя владика Павло. У своїй проповіді навів повчальні приклади, розкрив суть свята та зазначив велику роль Пресвятої Богородиці в житті кожного християнина.

Детальніше...

Страница 6 из 71

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...