Ви зараз на: Головній

ВІТАЄМО

nastoyatelВітання своєму духовному наставнику, настоятелю церкви Святої Покрови у Чорткові, отцю-декануМихаїлу Левковичу з нагоди Дня Ангела та 35-ої річниці священичої  хіротонії.

Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім’я служіння Богові.

Ви – той отець, який щедро плодоносить

І серце випромінює своє.

Ви – той отець, який в нікого щастя не попросить,

А сам без просьби іншому дає.

Детальніше...

Престольне свято в храмі Святої Покрови м. Чортків

20161014 15222814 жовтня 2016 року в день свята Покрови Пресвятої Богородиці владика Павло, керуючий Тернопільсько-Теребовлянською єпархією, в церкві Святої Покрови м. Чорткова відслужив архієрейську Святу Літургію. 

Після заамвонної молитви зі словом до вірних звернусвя владика Павло. У своїй проповіді навів повчальні приклади, розкрив суть свята та зазначив велику роль Пресвятої Богородиці в житті кожного християнина.

Детальніше...

ВІТАЄМО

1Щиросердечно вітаємо преосвященнійшого владику Павла з Днем народження.

Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві –духовенству, Вашим вірним, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Владика, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Обновлено 26.09.2016 06:42

ВІТАЄМО

Всечесний отче Антон!

Вітаємо Вас з Днем народження і Вашим ювілеєм!

  Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві - вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця»

dscf323711 серпня, з нагоди 14-ої річниці освячення каплички в честь «Всецариці»,  на території церкви Святої Покрови в місті Чорткові та 12-ої річниці зявлення Матері Божої над капличкою, відбулося  вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». Цьогоріч, як і в попередні роки святкування було  велелюдне та урочисте, адже не перелічити того побожного люду, який звертається до Матері Божої, як своєї Заступниці та Цілительки і прибуває щороку до цього місця. З самого ранку, зі сходом сонця, в цей прохолодний літній день, прочани  почали з’їжджатись з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Детальніше...

Страница 6 из 70

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...