Ви зараз на: Головній

Проща з нагоди 55-ї річниці явлення Пресвятої Богородиці

kruvolyka11 липня 2017 року в 19-00 год. в селі Криволука Чортківського району відбудеться проща з нагоди 55-ї річниці явлення Пресвятої Богородиці.

Запрошується духовенство та віруючі різних конфесій.

протоієрей Василій Колісник

Святкове Богослужіння в день Святої Тройці в храмі селища Заводське


18928231_1790102024338406_735389083_n.jpgВ День Святої Тройці
, у храмі св. Апостола Андрія Первозваного, що у селищі Заводське Чортківського деканату, відбулося святкове богослужіння.

Обновлено 04.06.2017 21:29 Детальніше...

Храмове свято великомученика Юрія Переможця у с. Шманьківчики Чортківського району

125З нагоди храмового свята  великомученика Юрія Переможця в с. Шманьківчики Чортківського району, відбулось святкове богослужіння. Святу Літургію очолив благочинний Чортківського деканату митрофорний протоієрей Михаїл Левкович у співслужінні духовенства.

Детальніше...

Хресту Твоєму поклоняємось Владико…

119 березня 2017 року, в хрестопоклонну неділю у с. Скородинці, Чортківського благочиння Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ КП, відбувся релігійно-постовий захід «Хресту Твоєму поклоняємось Владико…».

Детальніше...

ВІТАЄМО

foto1В цю весняну, загадкову мить ми Вас від серця щирого вітаєм з Днем уродин. Ваша священича рука, отче Михаїле, навертає грішників, горне до Бога розкаяні серця, втирає заплакані очі сумуючим і немічним, зрошуючи їхні душі святими молитвами, наповнює Божими скарбами.

Народились Ви, отче у весняну пору,

Коли все живе росте і цвіте,

Тож будьте, всечесний отче,

Детальніше...

Страница 5 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...