Ви зараз на: Головній

ВІТАЄМО

foto1В цю весняну, загадкову мить ми Вас від серця щирого вітаєм з Днем уродин. Ваша священича рука, отче Михаїле, навертає грішників, горне до Бога розкаяні серця, втирає заплакані очі сумуючим і немічним, зрошуючи їхні душі святими молитвами, наповнює Божими скарбами.

Народились Ви, отче у весняну пору,

Коли все живе росте і цвіте,

Тож будьте, всечесний отче,

Детальніше...

Достойно пройдімо Великий піст

pistЯк Господь наш Ісус Христос, після Свого хрещення, пішов у пустелю і там в усамітненні, пості і молитві перебував 40 днів, так Православна церква після свята Богоявлення і Хрещення Господнього своїм богослужінням розпочинає готувати нас до подвигів – Великого посту. Чотирма неділями – митаря і фарисея, блудного сина, м’ясопусною та сиропусною – починається ця підготовка.

Обновлено 26.02.2017 21:39 Детальніше...

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ під час Великого Посту

Розпорядок Богослужінь під час Великого Посту

Детальніше...

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

0

Настав день веселістю вічною наповнений і світлом божества просвітлений у який благодать Божа спасительна явилася роду людському! Бог на землі явився, тілом у вертепі перебуває, посеред волів і ослів Той, що престіл має у світлому небі вище ангелів, які Його оточують зі  страхом навколо стоять.

Детальніше...

До Чорткова прибуде частичка мощей Святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця

r-spiridon-trimifuntskiy-1В неділю 25 грудня 2016 року, з благословення керуючого Тернопільсько-Теребовлянською єпархією владики Павла, до церкви Святої Покрови  міста Чорткова прибуде  частичка мощей Святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця.  Настоятель храму митрофорний протоієрей Михаїл Левкович та духовенство деканату, відслужать молебень та акафіст святителю Спиридону, єпископу Тримифунтськму.

У храмі мощі будуть перебувати постійно біля ікони Святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця.

Обновлено 22.12.2016 10:31 Детальніше...

Страница 5 из 71

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...