Ви зараз на: Головній

ВІТАЄМО

1Щиросердечно вітаємо преосвященнійшого владику Павла з Днем народження.

Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві –духовенству, Вашим вірним, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Владика, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Обновлено 26.09.2016 06:42

ВІТАЄМО

Всечесний отче Антон!

Вітаємо Вас з Днем народження і Вашим ювілеєм!

  Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві - вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця»

dscf323711 серпня, з нагоди 14-ої річниці освячення каплички в честь «Всецариці»,  на території церкви Святої Покрови в місті Чорткові та 12-ої річниці зявлення Матері Божої над капличкою, відбулося  вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». Цьогоріч, як і в попередні роки святкування було  велелюдне та урочисте, адже не перелічити того побожного люду, який звертається до Матері Божої, як своєї Заступниці та Цілительки і прибуває щороку до цього місця. З самого ранку, зі сходом сонця, в цей прохолодний літній день, прочани  почали з’їжджатись з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Детальніше...

ВІДПУСТ

511 серпня 2016 р відбудеться проща з нагоди 14-ї річниці освячення каплички Пресвятої Богородиці заради Її чудотворної ікони «ВСЕЦАРИЦЯ» та 12-ї річниці явлення "Божої Матері".
Початок о 10-00 год.. в богослужінні візьмуть участь єпископи УПЦ КП з духовенством.
Запрошуються духовенство і віруючі різних конфесій.

Обновлено 06.08.2016 04:42

Проща в с. Криволука

dscf300411 липня – це історичний день для маленького мальовничого села Криволука, що на Чортківщині. В вечірню пору збираються сотні християн на прощу з нагоди вшанування 54-річниці явлення Пресвятої Богородиці. Цьогоріч, як і в минулі роки сільський храм переповнений прихожанами, які з окружніх сіл, з міста Чорткова, хто пішки, а хто транспортом прибули, щоб в цей благословенний день знести свої молитви до Матері Божої.

Обновлено 12.07.2016 06:07 Детальніше...

Страница 5 из 69

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...