Ви зараз на: Головній

Вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця»

dscf323711 серпня, з нагоди 14-ої річниці освячення каплички в честь «Всецариці»,  на території церкви Святої Покрови в місті Чорткові та 12-ої річниці зявлення Матері Божої над капличкою, відбулося  вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». Цьогоріч, як і в попередні роки святкування було  велелюдне та урочисте, адже не перелічити того побожного люду, який звертається до Матері Божої, як своєї Заступниці та Цілительки і прибуває щороку до цього місця. З самого ранку, зі сходом сонця, в цей прохолодний літній день, прочани  почали з’їжджатись з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Детальніше...

ВІДПУСТ

511 серпня 2016 р відбудеться проща з нагоди 14-ї річниці освячення каплички Пресвятої Богородиці заради Її чудотворної ікони «ВСЕЦАРИЦЯ» та 12-ї річниці явлення "Божої Матері".
Початок о 10-00 год.. в богослужінні візьмуть участь єпископи УПЦ КП з духовенством.
Запрошуються духовенство і віруючі різних конфесій.

Обновлено 06.08.2016 04:42

Проща в с. Криволука

dscf300411 липня – це історичний день для маленького мальовничого села Криволука, що на Чортківщині. В вечірню пору збираються сотні християн на прощу з нагоди вшанування 54-річниці явлення Пресвятої Богородиці. Цьогоріч, як і в минулі роки сільський храм переповнений прихожанами, які з окружніх сіл, з міста Чорткова, хто пішки, а хто транспортом прибули, щоб в цей благословенний день знести свої молитви до Матері Божої.

Обновлено 12.07.2016 06:07 Детальніше...

Престольне свято в с. Пишківці Бучацького району

20160620 15303420 червня 2016 р. православна громада с. Пишківці Бучацького району в день Святого Духа урочисто святкувала престольне свято. Очолив святкове богослужіння митр. прот. Богдан Єдинак. Святкову проповідь виголосив митр. прот. Степан Татарин.

Детальніше...

Святкове Богослужіння в день Святої Тройці в храмі селища Заводське

20160619 142751В день Святої Тройці, на запрошення митрофорного протоієрея Антона Яворського, благочинний Чортківського деканату митрофорний протоієрей Михаїл Левкович відвідав парафію селища Заводське, де очолив святкове Богослужіння у співслужінні духовенства деканату.

Детальніше...

Страница 5 из 69

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...