Ви зараз на: Головній

ВІТАЄМО

Всечесний отець Михаїл

Вітаємо Вас з Днем народження і Вашим ювілеєм!

kravchykДякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві - вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Храмове свято цервки Святої Покрови м. Чортків

 mg 212714 жовтня 2017 року в день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії владика Павло, керуючий Тернопільсько-Теребовлянською єпархією, в церкві Святої Покрови м. Чорткова відслужив архієрейську Святу Літургію. 

Після заамвонної молитви зі словом до вірних звернусвя владика Павло. У своїй проповіді розкрив суть свята та наголосив на великому милосерді  Пресвятої Богородиці до кожного християнина.

Обновлено 15.10.2017 16:37 Детальніше...

Вітання Владиці Павлу з Днем народження

1Преосвященнійший Владико Павло!

Вітаємо Вас з Днем народження!

Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві – духовенству, Вашим вірним, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Владика, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Обновлено 26.09.2017 07:20

На Чортківщину прибуде часточка Господнього Хреста.

hrestЗ ласки Божої часточка Животворчого Хреста Господнього на якому був розп’ятий Христос прибуде в м. Чортків до Церкви Святої Покрови для постійного перебування.

Зустріч відбудеться  20 серпня 2017року о 16-00 год. біля Копичинецького моста.

Хрест – це знаряддя нашого спасіння. На ньому принесена за нас велика жертва. Хрест охороняє не тільки душу, але і тіло від різних ворогів. Спаси і сохрани! Хрестом ми відкуплені від вічної смерті і відкриті нам двері у Царство Небесне!

Канцлер Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ КП       о. Михаїл Левкович

Обновлено 14.08.2017 18:46

Вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця»

20170811 09554311 серпня, для церкви Святої Покрови в місті Чорткові, є днем вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». Саме в цей день в 2002 році відбулось освячення каплиці – джерела «Всецариця». З 5год. ранку почали з’їжджатись прочани  до цього святого місця, тому що тут відбулось і з’явлення Пресвятої Богородиці, і зцілення багатьох хворих від онкологічних та інших хвороб. В цьому році, в цей прекрасний сонячний день, прочани з’їхались з Волинської, Рівненської, Хмельницької, та Івано-Франківської областей.

Обновлено 12.08.2017 10:45 Детальніше...

Страница 4 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...