Ви зараз на: Головній

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

 2017 ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

Таку радісну вістку про народження на землі Сина Божого, приніс святий ангел пастушкам, які в той час пасли свої стада. Ця довгоочікувана для всього світу звістка рознеслася в тиші холодної ночі з маленького містечка Вифлеєму.

Різдво Христове – це не тільки прихід Спасителя на землю, але також піднесення землі до Неба. Ісус Христос знижується до рівня людини тільки для того, щоб людину піднести, обновити, уподібнити до Себе і зробити її мешканкою Неба. Чудо Вифлеємської ночі стає новою дійсністю, тому ми повинні щорічно зустрічати і прославляти Христа, Який знову народжується між нами. Ця зустріч людини з народженим Господом не є лише зовнішньою зустріччю, як це буває між людьми, які зустрічаючись подають один одному руку, обнімаються.  Зустріч людини з Христом – це внутрішній акт, в якому Христос преображає нас і робить учасниками Свого Божого життя.

Детальніше...

День Збройних Сил України

img 1786З нагоди 26-ї річниці Дня Збройних Сил України у військовій частині А1915 м. Чорткова відбувся урочистий захід. Капелан, отець Михаїл Левкович, привітав  військовозабов’язаних зі святом, висловлюючи щиру подяку за службу нагородив кращих захисників України відзнакоюУкраїнської православної церкви Київського патріархату – медаллю «За жертовність і любов до України».До привітань духовними піснями приєдналися і хористи Церкви Святої Покрови міста Чоркова.

Детальніше...

Мощі чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Івана

20171124 13435626 листопада 2017 року в 1700 год. в церкві Святої Покрови м. Чорткова буде виставлено частичку мощей чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Івана для постійного перебування. З цієї урочистості буде освячено образ святого Хрестителя Господнього Івана і священнослужителі відслужать акафіст за мир і добробут українського народу. 

Обновлено 24.11.2017 12:21

ВІТАЄМО

img 00151З нагоди Дня Ангела складаємо щиросердечні поздоровлення та побажання своєму духовному наставнику, настоятелю церкви Святої Покрови у Чорткові отцю-декану Михаїлу Левковичу
Дорога священика гостра й терниста,
І нею іти, наче босим по склі,
Щоб ціль осягнути священну і чисту –
Спасати людину в гріховній імлі.

Обновлено 22.11.2017 13:56 Детальніше...

Храмове свято великомученика Димитрія Солунського в с. Скоромоше

20171108 12550408 листопада 2017 року свята церква згадує пам’ять великомученика Димитрія Солунського, для парафіян села Скомороше Чортківського району це особливий день, тому, що їхня свята церква відзначає храмове свято.
Детальніше...

Страница 3 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...