Ви зараз на: Головній

ВІТАЄМО

img 00151З нагоди Дня Ангела складаємо щиросердечні поздоровлення та побажання своєму духовному наставнику, настоятелю церкви Святої Покрови у Чорткові отцю-декану Михаїлу Левковичу
Дорога священика гостра й терниста,
І нею іти, наче босим по склі,
Щоб ціль осягнути священну і чисту –
Спасати людину в гріховній імлі.

Обновлено 22.11.2017 13:56 Детальніше...

Храмове свято великомученика Димитрія Солунського в с. Скоромоше

20171108 12550408 листопада 2017 року свята церква згадує пам’ять великомученика Димитрія Солунського, для парафіян села Скомороше Чортківського району це особливий день, тому, що їхня свята церква відзначає храмове свято.
Детальніше...

ВІТАЄМО

Всечесний отець Михаїл

Вітаємо Вас з Днем народження і Вашим ювілеєм!

kravchykДякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві - вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Храмове свято цервки Святої Покрови м. Чортків

 mg 212714 жовтня 2017 року в день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії владика Павло, керуючий Тернопільсько-Теребовлянською єпархією, в церкві Святої Покрови м. Чорткова відслужив архієрейську Святу Літургію. 

Після заамвонної молитви зі словом до вірних звернусвя владика Павло. У своїй проповіді розкрив суть свята та наголосив на великому милосерді  Пресвятої Богородиці до кожного християнина.

Обновлено 15.10.2017 16:37 Детальніше...

Вітання Владиці Павлу з Днем народження

1Преосвященнійший Владико Павло!

Вітаємо Вас з Днем народження!

Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві – духовенству, Вашим вірним, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Владика, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Обновлено 26.09.2017 07:20

Страница 3 из 71

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...