Ви зараз на: Головній

День Збройних Сил України

img 1786З нагоди 26-ї річниці Дня Збройних Сил України у військовій частині А1915 м. Чорткова відбувся урочистий захід. Капелан, отець Михаїл Левкович, привітав  військовозабов’язаних зі святом, висловлюючи щиру подяку за службу нагородив кращих захисників України відзнакоюУкраїнської православної церкви Київського патріархату – медаллю «За жертовність і любов до України».До привітань духовними піснями приєдналися і хористи Церкви Святої Покрови міста Чоркова.

Детальніше...

Мощі чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Івана

20171124 13435626 листопада 2017 року в 1700 год. в церкві Святої Покрови м. Чорткова буде виставлено частичку мощей чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Івана для постійного перебування. З цієї урочистості буде освячено образ святого Хрестителя Господнього Івана і священнослужителі відслужать акафіст за мир і добробут українського народу. 

Обновлено 24.11.2017 12:21

ВІТАЄМО

img 00151З нагоди Дня Ангела складаємо щиросердечні поздоровлення та побажання своєму духовному наставнику, настоятелю церкви Святої Покрови у Чорткові отцю-декану Михаїлу Левковичу
Дорога священика гостра й терниста,
І нею іти, наче босим по склі,
Щоб ціль осягнути священну і чисту –
Спасати людину в гріховній імлі.

Обновлено 22.11.2017 13:56 Детальніше...

Храмове свято великомученика Димитрія Солунського в с. Скоромоше

20171108 12550408 листопада 2017 року свята церква згадує пам’ять великомученика Димитрія Солунського, для парафіян села Скомороше Чортківського району це особливий день, тому, що їхня свята церква відзначає храмове свято.
Детальніше...

ВІТАЄМО

Всечесний отець Михаїл

Вітаємо Вас з Днем народження і Вашим ювілеєм!

kravchykДякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві - вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля - наша святість. Многая літа!

З молитвою, вдячністю і братською любов'ю, духовенство Тернопільсько-Теребовлянської єпархії.

Страница 3 из 72

капличку зруйновано

Біля церкви Святої Покрови є капличка Божої Матері, яку майже сто літ тому на храмовий празник було освячено і відкрито. Пережила вона разом із церквою лихоліття, що буревієм пронеслися над нашим знедоленим краєм.

Детальніше...

 

Явлення Божої Матері

У 24 серпня 2004 році на День незалежності України, один військовий чоловік прийшов на територію храму з відеокамерою, щоб відзняти усю його красу й вислати репортаж у Росію сестрі.

Детальніше...

Джерело «Всецариці»

Влітку 2001 року неподалік від каплички Божої Матері забило нове джерело.

Детальніше...